All MTK USB Drivers (all versions)

ALL MTK USB Drivers (all versions)

ALL MTK USB Drivers herhangi bir Mediatek Aygıtını Windows Bilgisayara bağlamanızı sağlar. Cihazı Stok Firmware yükleme, IMEI repair işlemi veya Sadece cihazdan bilgisayara dosya aktarmak için yardımcı olur.

Bu sayfada, eski sürüm veya en son sürüm de dahil olmak üzere MTK USB ALL Drivers’ın tüm sürümlerini paylaşmayı başardık.

 MTK USB ALL Drivers’ın Özellikleri

 

Genel Cihazın Bağlanması :

Mediatek Cihazlarınızı bilgisayara bağlamanızı ve cihaz ile bilgisayar arasında veri aktarmanızı sağlar (cihazı bilgisayara bağlamadan önce cihazınızda usb hata ayıklamasını etkinleştirdiğinizden emin olun).

Yazılım Yükleme :

Cihazınızda bir bootloop sorunu varsa veya açılmıyorsa ve bootloop’u düzeltmek için stok ürün yazılımını yüklemek istiyorsanız, MTK USB All Driver bilgisayarınızda kurulu olmalıdır.

IMEI Repair :

Çoğu zaman MTK VCOM veya CDC Sürücüleri, SNE Yazma Aracı’nı kullanarak IMEI yazarken aygıtı göremez, bu durumda MTK USB All Driver aygıtınızın bilgisayar tarafından algılanmasına yardımcı olur.

Destek :

Mediatek Cihazınızın (Akıllı Telefon, FeaturePhone ve Tabletler dahil) Windows Bilgisayardaki SP Flash Aracı, SPD MDT Flash Aracı dahil olmak üzere Mediatek Uygulamalarının çoğu tarafından algılanmasına yardımcı olur.

Yalnızca Windows Bilgisayar için : MTK USB All Driver yalnızca Windows Bilgisayar ile çalışacak şekilde üretilmiştir. Windows XP,  Vista, Windows 7, Windows 8, 8.1 ve Windows 10 dahil.

10/10

Download Section

Name/VersionDownload Link
MTK USB Driver v1.0.8 - LastDownload
MTK USB Driver v1.0.4Download
MTK USB Driver v1.0.1Download
MTK USB Driver v0.9.7Download
MTK USB Driver v0.9.2Download
MTK USB Driver v0.9.0Download
MTK USB Driver v0.8.4Download
MTK USB Driver v0.8.2Download
MTK USB Driver v0.8.0Download
Bizi Paylaşın

Bir yorum bırakın