Everything you need

Xiaomi Destek Hattımız

Xiaomi Yazılım ve Direnç ile Kayıt Olabilen Cihazlar

Aşağıdaki listeden arama sekmesine yazarak istediğiniz model hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Xiaomi imei tamiri yaptırmak isteyenler aşağıdaki listede cihazların durumuna göre işlem yapmalıdır. Xiaomi repair işlemi yapılamayan cihazlardan uzak durulması tavsiye edilmektedir. Xiaomi imei yazma işlemi yakın zamanda çıkacak olan diye bir durum mevcut değildir. Bir çok model yıllar geçmesine rağmen bu işlemin yapılamadığı buna bir örnektir. Riske atmayınız.

Direnç değişimleri için gerekli görsellere buradan ulaşabilirsiniz. Xiaomi Anakart Direnç Değerleri ve Yerleri

ResimModelKod AdıİşlemciSonuç
Xiaomi 14 UltraauroraSnapdragon 8 Gen 3Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 14houjiSnapdragon 8 Gen 3Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 13T ProcorotDimensity 9200+Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 13TaristotleDimensity 8200 UltraDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 11ipissarro Dimensity 920 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Xiaomi 11i HyperChargepissarro Dimensity 920 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Xiaomi 11Tagate Dimensity 1200 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)

Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez. (UYARI : İşlem direnç ile yapılmış olsa bile güncellemede açılmama ihtimali çok yüksek bu yüzden güncelleme yapılması asla tavsiye edilmez.)
Xiaomi Mi 11 Litecourbet Snapdragon 732GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir.
Xiaomi Mi 10i 5Ggauguin Snapdragon 750G 5GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 10T 5Gapollo Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi 10T Proapollo Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi 10T Litegauguin Snapdragon 750 5GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez. Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 10 Ultracas Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi Note 10 Litetoco Snapdragon 730GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 10 Youth 5Gvangogh Snapdragon 765GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 10 Lite 5Gmonet Snapdragon 765GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 10umi Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi 10 Procmi Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi CC9 Protucana Snapdragon 730GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Note 10tucana Snapdragon 730GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Note 10 Protucana Snapdragon 730GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 9 Pro 5Gcrux Snapdragon 855+Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 9 LitepyxisSnapdragon 710Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Yazılımsal olarak çift SIM mevcuttur ancak "LTE BAND 20" özelliğni kaybetmektedir.
Xiaomi Mi 9T Proraphael Snapdragon 855Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi A3laurel_sproutSnapdragon 665Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi CC9pyxis Snapdragon 710Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Yazılımsal olarak çift SIM mevcuttur ancak "LTE BAND 20" özelliğni kaybetmektedir.
Xiaomi CC9elaurus Snapdragon 665Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 9Tdavinci Snapdragon 730Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 9 SEgrus Snapdragon 712Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Yazılımsal olarak çift SIM mevcuttur ancak "LTE BAND 20" özelliğni kaybetmektedir.
Xiaomi Mi 9 Explorercepheus Snapdragon 855Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 9cepheus Snapdragon 855Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Playlotus MT6765 Helio P35Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Xiaomi Mi Mix 3perseus Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 8 Liteplatina Snapdragon 660Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 8 Proequuleus Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Pad 4 Plusclover Snapdragon 660Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 6Xwayne Snapdragon 660Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi A2jasmine_sproutSnapdragon 660Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi A2 Litedaisy_sproutSnapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi 8 Explorerursa Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Max 3nitrogen Snapdragon 636Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Pad 4clover Snapdragon 660Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 8 SEsirius Snapdragon 710Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 8dipper Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Mix 2Spolaris Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 6sagit Snapdragon 835Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Note 3jason Snapdragon 660Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Mix 2chiron Snapdragon 835Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 5Xtiffany Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi A1 tissot Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Max 2oxygen Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 5cmeri Xiaomi Surge S1Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Note 2scorpio Snapdragon 821Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 5s PlusnatriumSnapdragon 821Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Maxcapricorn Snapdragon 821Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Pad 3cappu MT8176Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 5gemini Snapdragon 820Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 4saqua Snapdragon 808Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Mixlithium Snapdragon 821Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Pad 2latte Intel Atom X5-Z8500Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 4clibra Snapdragon 808Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Note Proleo Snapdragon 810Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Notevirgo Snapdragon 801Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 4iferrari Snapdragon 615Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 4cancro Snapdragon 801Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi Pad 7.9mocha Nvidia Tegra K1Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 4 LTEcancro Snapdragon 801Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 2Saries Snapdragon S4 ProYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 2Ataurus Xiaolong S4 ProYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 3cancro Snapdragon 801Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 2aries Snapdragon S4 ProYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 11Rlight Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Redmi Note 11 SEcamellia Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile gitmez.
Redmi Note 11 SE Indiarosemary Helio G95Yazılım ile tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Yazılım ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 10 Prime 2022selene Helio G88Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Direnç değişimi ile yapılırsa çift SIM kayıt mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada bir sorun yoktur .
Redmi 10Adandelion Helio G25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 11 Prime 5GlightDimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Redmi 11 Primerock Helio G99Yazılım ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Redmi 13CgaleHelio G85Kayıt direnç ile olur. Güncelleme yapılır. Sıfırlama sorunsuz yapılabilir. Çift SIM'dir.
Yazılımsal kayıt olur. Güncelleme ve sıfırlama olmaz. Çit SIM'dir.
Redmi 13RairDimensity 6100+Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi 13C 5GairDimensity 6100+Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi 12fire Helio G88Yazılım ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Redmi 10 5Glight Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Redmi 10 Prime+ 5GlightDimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Redmi Note 11Elight Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi 10 2022selene Helio G88Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi Note 11Sfleur Helio G96Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Redmi Note 11 Pro 4Gviva Helio G96Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlanma ile numaralar silinmez.
6K direnç sökülür yerine takmaya gerek yoktur.
Redmi Note 11 Pro 4G IndianvidaHelio G96Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlanma ile numaralar silinmez.
6K direnç sökülür yerine takmaya gerek yoktur.
Redmi Note 11T 5Gevergo Dimensity 810 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Redmi Note 11 4Gselenes Helio G88Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi Note 11 Propissarro Dimensity 920 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Redmi Note 11 Pro+pissarro Dimensity 920 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi Note 11 Chinaevergo Dimensity 810 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi Note 10 Litecurtana Snapdragon 720GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 9 Activcattail Helio G35Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9A Sportdandelion Helio G25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9i Sportdandelion Helio G25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 10selene Helio G88Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 10 Primeselene Helio G88Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi Note 10T 5Gcamellia Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi K40 Gamingares Dimensity 1200 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)

Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 10Srosemary Helio G95Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi Note 10 Prosweet Snapdragon 732GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
64MP için 53K sökülüp 100K takılır.
108MP için 25K sökülüp 220K takılır.
Redmi Note 10 5Gcamellia Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 9Tlime Snapdragon 662Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
Redmi Note 9T 5Gcannong Dimensity 800U 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Redmi 9 PowerlimeSnapdragon 662Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
Redmi Note 9 4Glime Snapdragon 662Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
Redmi Note 9 5Gcannon Dimensity 800U 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Redmi Note 9 Pro 5Ggauguin Snapdragon 750G 5GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi K30SapolloSnapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 9idandelion Helio G25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi K30 Ultracezanne Dimensity 1000+Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Redmi 9 Primelancelot Helio G80Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 9Adandelion MediaTek Helio G25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9Cangelica MediaTek Helio G35Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9lancelot Helio G80Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 10Xatom MediaTek MT6875 Dimensity 820 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Redmi 10X 4Gmerlin MediaTek Helio G85Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 10X Probomb MediaTek Dimensity 820 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Redmi K30i 5Gpicasso_48m Snapdragon 765GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi K30 5G Racingpicasso Snapdragon 768GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 9merlin MediaTek Helio G85Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi Note 9 Projoyeuse Snapdragon 720GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 8A ProolivewoodSnapdragon 439Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi K30 Prolmi Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K30 Pro Zoomlmi Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 9Scurtana Snapdragon 720GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 9 Pro Maxexcalibur Snapdragon 720GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 8A Dualolivewood Snapdragon 439Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi K30phoenix Snapdragon 730GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi K30 5GpicassoSnapdragon 765GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 8Twillow Snapdragon 665Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 8olive Snapdragon 439Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 8Aolivelite Snapdragon 439Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 8ginkgo Snapdragon 665Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 8 Probegonia Helio G90TYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi K20davinci Snapdragon 730Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 7Apine Snapdragon 439Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Y3onc Snapdragon 632Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi K20 Proraphael Snapdragon 855Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 7Slavender Snapdragon 660Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 7 ProvioletSnapdragon 675Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 7oncliteSnapdragon 632Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Gotiare Snapdragon 425Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 7lavender Snapdragon 660
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 6 Protulip Snapdragon 636Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 6 Prosakura Snapdragon 625Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 6cereus MT6762 Helio P22Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 6Acactus MT6761 Helio A22Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi S2 (Redmi Y2)ysl Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 5 AI Dual Camerawhyred Snapdragon 636Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 5 Plusvince Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 5 Prowhyred Snapdragon 636Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 5rosy Snapdragon 450Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Y1 (Note 5A)ugg Snapdragon 435Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 5Augglite Snapdragon 425Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Y1 Liteugglite Snapdragon 425Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 4 (4X)santoni Snapdragon 435Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 4Xmido Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 4midoSnapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 4Arolex Snapdragon 425Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 4 Primemarkw Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 4 (China)santoni Snapdragon 430Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 4 (MediaTek)nikel MT6797 Helio X20Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 3s Primeland Snapdragon 430Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 2hermes MT6795 Helio X10Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Proomega MT6797T Helio X25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 3xland Snapdragon 430Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 3sland Snapdragon 430Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 3/Redmi 3 Proido Snapdragon 616Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 3kenzo Snapdragon 650Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note Primegucci Snapdragon 410Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 3 (MediaTek)hennessy MT6795 Helio X10Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 2/Redmi 2 Primewt86047 Snapdragon 410Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 2Alte26007 Leadcore L1860CYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 2 ProHM2014819 Snapdragon 410Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 4Gdior Snapdragon 400Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Notelcsh92_wet_jb9MT6592Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 1Swt98007 Snapdragon 400Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
POCO M5rockHelio G95Yazılım ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
POCO M5srosemary Helio G95Yazılım ile tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Yazılım ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO M4 5Glight Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
POCO M4 Profleur Helio G96Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
POCO M4 Pro 5Gevergreen Dimensity 810 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
POCO X3 GTchopin Dimensity 1100 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
POCO F3 GTares Dimensity 1200 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
POCO M3 Pro 5Gcamellia Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Çin modeli için (model sonu C ile biten) yazılımsal tek SIM için direnç değişimi gerekir.
POCO M2 / Reloadedshiva Helio G80Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
POCO M3citrus Snapdragon 662Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
POCO X3surya Snapdragon 732GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez. Donanımsal olarak çift sim mümkünddür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO X3 NFCsurya Snapdragon 732GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez. Donanımsal olarak çift sim mümkünddür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez
POCO M2 Program Snapdragon 720GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
POCO F2 Prolmi Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO F1beryllium Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 11 LElisa Snapdragon 778G 5GDirenç ile çift sim kayıt mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 11T Provili Snapdragon 888 5GDirenç ile çift sim kayıt mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
148K direnç sökülür yerine 33K direnç takılır.
Xiaomi 11 Lite 5G NElisaSnapdragon 778G 5GDirenç ile çift sim kayıt mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
360K sökülür, yerine 100K takılmalıdır.
Xiaomi Mi 11Xalioth Snapdragon 870 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 11X Prohaydn Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 11ihaydn Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 11 Prostar Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 11 Ultrastar Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 11 Lite 5Grenoir Snapdragon 780GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 10Sthyme Snapdragon 870 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Mi 11venus Snapdragon 888Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 11spes Dimensity 700 5GSnapdragon 680 4GDirenç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
33K Direnç sökülür yerine takmaya gerek yoktur.
Redmi Note 10mojito Snapdragon 678Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K40alioth Snapdragon 870 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K40 Prohaydn Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi K40 Pro+haydn Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
POCO F3alioth Snapdragon 870 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
176K direnç sökülmesi yeterlidir.
POCO X3 ProvayuSnapdragon 860Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 12 Ultrathor Snapdragon 8+ Gen 1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Civi 1Szijin Snapdragon 778G+ 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Xiaomi 12 Litetaoyao Snapdragon 778G 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 12cupid Snapdragon 8 Gen1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 12SmayflySnapdragon 8+ Gen1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi 12S ProUnicornSnapdragon 8+ Gen1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi 12S UltrathorSnapdragon 8+ Gen1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi 12Xpsyche Snapdragon 870 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi 12 Prozeus Snapdragon 8 Gen1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi Civimona Snapdragon 778G 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Xiaomi Pad 5nabu Snapdragon 860Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Xiaomi Pad 5 Pro 5Genuma Snapdragon 870 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fielish Snapdragon 870Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Xiaomi Mix 4odin Snapdragon 888+ 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Xiaomi Mi MIX FOLDcetus Snapdragon 888 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Xiaomi Mi Mix Alphadraco Snapdragon 855+Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Xiaomi Mi Mix 3 5Gandromeda Snapdragon 855Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi K50ixaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi K50i Proxaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi Note 11T Proxaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi Note 11T Pro+xaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi 10 Power (India)fog Snapdragon 680 4GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 10T JapanlilacSnapdragon 480Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi Note 11S 5Gopal Dimensity 810 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi 10Cfog Snapdragon 680 4GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K50rubens Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi K40Smunch Snapdragon 870 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K50 Promatisse Dimensity 9000 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi 10 Indiafog Snapdragon 680 4GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)veux Snapdragon 695 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 11E Proveux Snapdragon 695 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K50 Gamingingres Snapdragon 8 Gen 1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 11 Pro 5Gveux Snapdragon 695 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 10 JEiris Snapdragon 480Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
POCO X4 GT Proxaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
POCO C40+frost JLQ JR510Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
POCO C51waterHelio G36Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO C55earth MediaTek Helio G85Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama sorunsuzdur.
POCO X4 GTxaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
POCO F4munch Snapdragon 870 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO F4 Promatisse Dimensity 9000 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
POCO F4 GTingres Snapdragon 8 Gen 1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO C40frost JLQ JR510Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
POCO X4 Pro 5Gveux Snapdragon 695 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi 12TplatoDimensity 8100-Ultra
Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 12T Proditing Snapdragon 8+ Gen 1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
33K direnç kullanılır.
POCO C50ice Helio A22Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
33K direnç kullanılır.
Redmi A1ice Helio A22Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi A1+ice Helio A22Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi A2water Helio G36Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi A2+water Helio G36Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi 11 Primerock Helio G99Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Xiaomi Mix Fold 3babylonSnapdragon 8 Gen 2Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Xiaomi Civi 3yuechuDimensity 8200-UltraHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi K50 Ultraditing Snapdragon 8+ Gen 1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
33K direnç kullanılır.
Xiaomi 13fuxi Snapdragon 8 Gen 2Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 13 liteziyiSnapdragon 7 Gen 1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 13 Pronuwa Snapdragon 8 Gen 2Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Xiaomi 13 UltraishtarSnapdragon 8 Gen 2Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 12sunstone Snapdragon 4 Gen 1Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi Note 12RskySnapdragon 4 Gen 2Kayıt direnç ile olur. Güncelleme yapılır. Sıfırlama sadece TWRP ile yapılır. Çift SIM'dir.
Redmi Note 12 4GtapasSnapdragon 685Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 12 4G NFCtopazSnapdragon 685Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 12SseaHelio G96Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi Note 12 Pro / Pro +rubyDimensity 1080Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.


Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada da silinebilir.)
Redmi Note 12 Pro SpeedredwoodSnapdragon 778G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 12 TurbomarbleSnapdragon 7+ Gen 2 Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 12T PropearlDimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi Note 13 4GsapphireSnapdragon 685Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 13 4G NFCsapphirenSnapdragon 685Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi Note 13 Pro 4GemeraldHelio G99 UltraKayıt direnç ile olur. Güncelleme yapılır. Sıfırlama sorunsuz yapılabilir. Çift SIM'dir.
Kayıt yazılımsal da olur. Güncelleme yapılamaz. Sıfırlama yapılamaz. Çift SIM'dir.
Redmi Note 13 Pro+zirconDimensity 7200 UltraKayıt direnç ile olur. Güncelleme yapılır. Sıfırlama sadece TWRP ile yapılır. Çift SIM'dir.
Redmi Note 13 5GgoldDimensity 6080Kayıt direnç ile olur. Güncelleme yapılır. Sıfırlama sorunsuz yapılabilir. Çift SIM'dir.
Redmi Note 13 ProgarnetSnapdragon 7s Gen 2Kayıt direnç ile olur. Güncelleme yapılır. Sıfırlama TWRP ile yapılmalıdır. Çift SIM'dir.
Çin cihazı ise sadece Hint ROM kullanılabilir. Global ise sorunsuz.
Redmi Pad SExunSnapdragon 680Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi 12 5GskySnapdragon 4 Gen 2Kayıt direnç ile olur. Güncelleme yapılır. Sıfırlama sadece TWRP ile yapılır. Çift SIM'dir.
POCO M6 ProskySnapdragon 4 Gen 2Kayıt direnç ile olur. Güncelleme yapılır. Sıfırlama sadece TWRP ile yapılır. Çift SIM'dir.
Redmi K60ErembrandtDimensity 8200Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
POCO X6 5GgarnetSnapdragon 7s Gen 2Kayıt direnç ile olur. Güncelleme yapılır. Sıfırlama TWRP ile yapılmalıdır. Çift SIM'dir.
Çin cihazı ise sadece Hint ROM kullanılabilir. Global ise sorunsuz.
POCO X6 ProduchampDimensity 8300 UltraKayıt direnç ile olur. Güncelleme sorunsuz. Sıfırlama sorunsuz. Çift SIM'dir.
POCO M6 Pro 4GemeraldHelio G99 UltraKayıt direnç ile olur. Güncelleme yapılır. Sıfırlama sorunsuz yapılabilir. Çift SIM'dir.
Kayıt yazılımsal da olur. Güncelleme yapılamaz. Sıfırlama yapılamaz. Çift SIM'dir.
POCO X5 ProredwoodSnapdragon 778G Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi K60mondrianSnapdragon 8+ Gen 1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Poco F5 PromondrianSnapdragon 8+ Gen 1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Poco F5marbleSnapdragon 7+ Gen 2 Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi K60 ProsocratesSnapdragon 8 Gen 2Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi K60 UltracorotDimensity 9200+Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme yapabilirsiniz numaralar silinmez, Format işleminin sadece TWRP üzerinden yapılması tavsiye edilir.
Redmi K70vermeerSnapdragon 8 Gen 2
Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi K70 PromanetSnapdragon 8 Gen 3Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır. Çıkma ihtimali yada tarihi bilinmemektedir.
Redmi K70EduchampMediaTek Dimensity 8300Kayıt direnç ile olur. Güncelleme sorunsuz. Sıfırlama sorunsuz. Çift SIM'dir.
Bizi Paylaşın
Sohbete Başla
1
Ücretli, Garantili Destek Servisi
Merhaba
Ücretli, Garantili Destek Servisi