Everything you need

XiaomiTools Telegram

Xiaomi Yazılım ve Direnç ile Kayıt Olabilen Cihazlar

Aşağıdaki listeden arama sekmesine yazarak istediğiniz model hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Xiaomi imei tamiri yaptırmak isteyenler aşağıdaki listede cihazların durumuna göre işlem yapmalıdır. Xiaomi repair işlemi yapılamayan cihazlardan uzak durulması tavsiye edilmektedir. Xiaomi imei yazma işlemi yakın zamanda çıkacak olan diye bir durum mevcut değildir. Bir çok model yıllar geçmesine rağmen bu işlemin yapılamadığı buna bir örnektir. Riske atmayınız.

CihazModelKod AdıİşlemciSonuç
Xiaomi 11ipissarro Dimensity 920 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Xiaomi 11i HyperChargepissarro Dimensity 920 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Xiaomi 11Tagate Dimensity 1200 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Xiaomi Mi 11 Litecourbet Snapdragon 732GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir.
Xiaomi Mi 10i 5Ggauguin Snapdragon 750G 5GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 10T 5Gapollo Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi 10T Proapollo Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi 10T Litegauguin Snapdragon 750 5GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez. TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 10 Ultracas Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi Note 10 Litetoco Snapdragon 730GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 10 Youth 5Gvangogh Snapdragon 765GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 10 Lite 5Gmonet Snapdragon 765GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 10umi Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi 10 Procmi Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi CC9 Protucana Snapdragon 730GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Note 10tucana Snapdragon 730GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Note 10 Protucana Snapdragon 730GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 9 Pro 5Gcrux Snapdragon 855+Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 9 LitepyxisSnapdragon 710Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Yazılımsal olarak çift SIM mevcuttur ancak "LTE BAND 20" özelliğni kaybetmektedir.
Xiaomi Mi 9T Proraphael Snapdragon 855Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi A3laurel_sproutSnapdragon 665Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi CC9pyxis Snapdragon 710Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Yazılımsal olarak çift SIM mevcuttur ancak "LTE BAND 20" özelliğni kaybetmektedir.
Xiaomi CC9elaurus Snapdragon 665Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 9Tdavinci Snapdragon 730Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 9 SEgrus Snapdragon 712Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Yazılımsal olarak çift SIM mevcuttur ancak "LTE BAND 20" özelliğni kaybetmektedir.
Xiaomi Mi 9 Explorercepheus Snapdragon 855Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 9cepheus Snapdragon 855Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Playlotus MT6765 Helio P35Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Xiaomi Mi Mix 3perseus Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 8 Liteplatina Snapdragon 660Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 8 Proequuleus Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Pad 4 Plusclover Snapdragon 660Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 6Xwayne Snapdragon 660Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi A2jasmine_sproutSnapdragon 660Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi A2 Litedaisy_sproutSnapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Xiaomi Mi 8 Explorerursa Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Max 3nitrogen Snapdragon 636Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Pad 4clover Snapdragon 660Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 8 SEsirius Snapdragon 710Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 8dipper Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Mix 2Spolaris Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 6sagit Snapdragon 835Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Note 3jason Snapdragon 660Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Mix 2chiron Snapdragon 835Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 5Xtiffany Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi A1 tissot Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Max 2oxygen Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 5cmeri Xiaomi Surge S1Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Note 2scorpio Snapdragon 821Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 5s PlusnatriumSnapdragon 821Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Maxcapricorn Snapdragon 821Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Pad 3cappu MT8176Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 5gemini Snapdragon 820Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 4saqua Snapdragon 808Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Mixlithium Snapdragon 821Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Pad 2latte Intel Atom X5-Z8500Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 4clibra Snapdragon 808Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Note Proleo Snapdragon 810Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Notevirgo Snapdragon 801Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 4iferrari Snapdragon 615Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 4cancro Snapdragon 801Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi Pad 7.9mocha Nvidia Tegra K1Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 4 LTEcancro Snapdragon 801Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 2Saries Snapdragon S4 ProYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 2Ataurus Xiaolong S4 ProYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 3cancro Snapdragon 801Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 2aries Snapdragon S4 ProYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 11 SEcamellia Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile gitmez.
Redmi 10 Prime 2022selene Helio G88Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Direnç değişimi ile yapılırsa çift SIM kayıt mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada bir sorun yoktur .
Redmi 10Adandelion Helio G25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 10 5Glight Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi 10 Prime+ 5GlightDimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi Note 11Elight Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi 10 2022selene Helio G88Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi Note 11Sfleur Helio G96Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi Note 11 Pro 4Gviva Helio G96Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Redmi Note 11T 5Gevergo Dimensity 810 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Redmi Note 11 4Gselenes Helio G88Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi Note 11 Propissarro Dimensity 920 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi Note 11 Pro+pissarro Dimensity 920 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi Note 11 Chinaevergo Dimensity 810 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi Note 10 Litecurtana Snapdragon 720GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 9 Activcattail Helio G35Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9A Sportdandelion Helio G25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9i Sportdandelion Helio G25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 10selene Helio G88Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 10 Primeselene Helio G88Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi Note 10T 5Gcamellia Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi K40 Gamingares Dimensity 1200 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi Note 10Srosemary Helio G95Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi Note 10 Prosweet Snapdragon 732GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
Redmi Note 10 5Gcamellia Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 9Tlime Snapdragon 662Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
Redmi Note 9T 5Gcannong Dimensity 800U 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi 9 PowerlimeSnapdragon 662Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılmalıdır.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
Redmi Note 9 4Glime Snapdragon 662Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
Redmi Note 9 5Gcannon Dimensity 800U 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Redmi Note 9 Pro 5Ggauguin Snapdragon 750G 5GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K30SapolloSnapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 9idandelion Helio G25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi K30 Ultracezanne Dimensity 1000+Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Redmi 9 Primelancelot Helio G80Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 9Adandelion MediaTek Helio G25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9Cangelica MediaTek Helio G35Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Donanımsal olarak çift SIM kayıt yapılırsa güncelleme ve sıfırlamada sorun olmaz.
Redmi 9lancelot Helio G80Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 10Xatom MediaTek MT6875 Dimensity 820 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Redmi 10X 4Gmerlin MediaTek Helio G85Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 10X Probomb MediaTek Dimensity 820 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinir.
Redmi K30i 5Gpicasso_48m Snapdragon 765GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K30 5G Racingpicasso Snapdragon 768GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 9merlin MediaTek Helio G85Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi Note 9 Projoyeuse Snapdragon 720GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 8A ProolivewoodSnapdragon 439Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K30 Prolmi Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K30 Pro Zoomlmi Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 9Scurtana Snapdragon 720GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 9 Pro Maxexcalibur Snapdragon 720GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 8A Dualolivewood Snapdragon 439Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K30phoenix Snapdragon 730GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K30 5GpicassoSnapdragon 765GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 8Twillow Snapdragon 665Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 8olive Snapdragon 439Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 8Aolivelite Snapdragon 439Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 8ginkgo Snapdragon 665Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 8 Probegonia Helio G90TYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi K20davinci Snapdragon 730Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 7Apine Snapdragon 439Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Y3onc Snapdragon 632Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi K20 Proraphael Snapdragon 855Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 7Slavender Snapdragon 660Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 7 ProvioletSnapdragon 675Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 7oncliteSnapdragon 632Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Gotiare Snapdragon 425Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 7lavender Snapdragon 660
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 6 Protulip Snapdragon 636Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 6 Prosakura Snapdragon 625Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 6cereus MT6762 Helio P22Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi 6Acactus MT6761 Helio A22Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi S2 (Redmi Y2)ysl Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 5 AI Dual Camerawhyred Snapdragon 636Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 5 Plusvince Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi Note 5 Prowhyred Snapdragon 636Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 5rosy Snapdragon 450Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Y1 (Note 5A)ugg Snapdragon 435Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 5Augglite Snapdragon 425Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Y1 Liteugglite Snapdragon 425Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 4 (4X)santoni Snapdragon 435Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 4Xmido Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 4midoSnapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi 4Arolex Snapdragon 425Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 4 Primemarkw Snapdragon 625Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 4 (China)santoni Snapdragon 430Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 4 (MediaTek)nikel MT6797 Helio X20Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 3s Primeland Snapdragon 430Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 2hermes MT6795 Helio X10Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Proomega MT6797T Helio X25Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 3xland Snapdragon 430Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 3sland Snapdragon 430Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 3/Redmi 3 Proido Snapdragon 616Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 3kenzo Snapdragon 650Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note Primegucci Snapdragon 410Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 3 (MediaTek)hennessy MT6795 Helio X10Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 2/Redmi 2 Primewt86047 Snapdragon 410Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 2Alte26007 Leadcore L1860CYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 2 ProHM2014819 Snapdragon 410Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Note 4Gdior Snapdragon 400Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi Notelcsh92_wet_jb9MT6592Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Redmi 1Swt98007 Snapdragon 400Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
POCO M4 5Glight Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
POCO M4 Profleur Helio G96Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
POCO M4 Pro 5Gevergreen Dimensity 810 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
POCO X3 GTchopin Dimensity 1100 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
POCO F3 GTares Dimensity 1200 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez. (İstisna durumlarda sıfırlamada silinebilir.)
POCO M3 Pro 5Gcamellia Dimensity 700 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Çin modeli için (model sonu C ile biten) yazılımsal tek SIM için direnç değişimi gerekir.
POCO M2 / Reloadedshiva Helio G80Yazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinmez.
Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, sıfırlama ile silinmez.
Direnç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
POCO M3citrus Snapdragon 662Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayardan modem dosyası kurulmalıdır. Kamera ve sensör sorunları oluşabilir. Twrp ile sıfırlanması gerekmektedir.
Donanımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlamada sorun yoktur.
POCO X3surya Snapdragon 732GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez. Donanımsal olarak çift sim mümkünddür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO X3 NFCsurya Snapdragon 732GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez. Donanımsal olarak çift sim mümkünddür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez
POCO M2 Program Snapdragon 720GYazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
POCO F2 Prolmi Snapdragon 865Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO F1beryllium Snapdragon 845Yazılımsal olarak tek SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekmektedir.
Xiaomi Mi 11 LElisa Snapdragon 778G 5GDirenç ile çift sim kayıt mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekir.
Xiaomi 11T Provili Snapdragon 888 5GDirenç ile çift sim kayıt mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekir.
Xiaomi 11 Lite 5G NElisaSnapdragon 778G 5GDirenç ile çift sim kayıt mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanması gerekir.
Xiaomi Mi 11Xalioth Snapdragon 870 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11X Prohaydn Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11ihaydn Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11 Prostar Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11 Ultrastar Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11 Lite 5Grenoir Snapdragon 780GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 10Sthyme Snapdragon 870 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Mi 11venus Snapdragon 888Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Redmi Note 11spes Dimensity 700 5GSnapdragon 680 4GDirenç değişimi ile çift SIM mümkündür. Sıfırlama ve güncelleme ile silinmez.
Redmi Note 10mojito Snapdragon 678Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K40alioth Snapdragon 870 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
Redmi K40 Prohaydn Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Redmi K40 Pro+haydn Snapdragon 888 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
POCO F3alioth Snapdragon 870 5GDirenç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ve sıfırlama ile numaralar silinmez.
POCO X3 ProvayuSnapdragon 860Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi 12 Ultrathor Snapdragon 8+ Gen 1Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Civi 1Szijin Snapdragon 778G+ 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12 Litetaoyao Snapdragon 778G 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12cupid Snapdragon 8 Gen1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi 12Xpsyche Snapdragon 870 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12 Prozeus Snapdragon 8 Gen1Direnç ile çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinmez, TWRP ile sıfırlanmalıdır.
Xiaomi Civimona Snapdragon 778G 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Pad 5nabu Snapdragon 860Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Pad 5 Pro 5Genuma Snapdragon 870 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Pad 5 Pro Wi-Fielish Snapdragon 870Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Mix 4odin Snapdragon 888+ 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Mi MIX FOLDcetus Snapdragon 888 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Mi Mix Alphadraco Snapdragon 855+Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi Mi Mix 3 5Gandromeda Snapdragon 855Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50ixaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50i Proxaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11T Proxaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11T Pro+xaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi 10 Power (India)fog Snapdragon 680 4GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 10T JapanlilacSnapdragon 480Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11S 5Gopal Dimensity 810 5GYazılımsal olarak çift SIM mümkündür. Güncelleme ile numaralar silinir, sıfırlama ile silinir.
Redmi 10Cfog Snapdragon 680 4GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50rubens Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K40Smunch Snapdragon 870 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50 Promatisse Dimensity 9000 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi 10 Indiafog Snapdragon 680 4GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11 Pro+ 5G (India)veux Snapdragon 695 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11E Proveux Snapdragon 695 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50 Gamingingres Snapdragon 8 Gen 1Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 11 Pro 5Gveux Snapdragon 695 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi Note 10 JEiris Snapdragon 480Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO X4 GT Proxaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO C40+frost JLQ JR510Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO X4 GTxaga Dimensity 8100 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO F4munch Snapdragon 870 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO F4 Promatisse Dimensity 9000 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO F4 GTingres Snapdragon 8 Gen 1Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO C40frost JLQ JR510Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO X4 Pro 5Gveux Snapdragon 695 5GHenüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12TplatoDimensity 8100-Ultra
Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12T Proditing Snapdragon 8+ Gen 1Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
POCO C50ice Helio A22Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi A1ice Helio A22Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi A1+ice Helio A22Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi 11 Primerock Helio G99Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50 Ultraditing Snapdragon 8+ Gen 1Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Redmi K50 Ultraditing Snapdragon 8+ Gen 1Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12Tplato Dimensity 8100-Ultra
Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Xiaomi 12T ProditingSnapdragon 8+ Gen 1Henüz kayıt işlemi bulunmamaktadır.
Bizi Paylaşın