Teknisyenler

Aşağıda, Dünya çapındaki Bağımsız Teknisyenlerin listesi bulunmaktadır (xiaomitools.com ile ilişkili değildir). Yazılım veya Donanım ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Sizde mağaza yada kişisel olarak listelenmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru Yapmak için Tıklayınız

Türkiye Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Hüseyin Baki Alkanh.baki@miuiturkiye.netTrabzon-Yazılım
-Donanım
-
Emirhan Özdemir-İstanbul-Yazılım
-Donanım
+905315011447
Serhat Gül-Sivas-Yazılım+905418835630
Cumhur KayaSilifke/Mersin
-Yazılım
-Donanım
+905380870340
__
Afganistan Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Fazal Rahman Tasalfazalrahman1421@gmail.comKabil, Afganistan-Yazılım93706764087
__
Cezayir Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Ben Sidi Miloudbensidi12@gmail.comHassi Bahbah, Cezayir.-Yazılım
-Donanım
213774891406
__
Angola Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Sergio Paca-Kongolu, Luanda, Angola Pazarı-Yazılım244931622607
__
Bangladeş Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Akash Ahmedakashmiraz9@gmail.comMirpur-01, Dakka, Bangladeş-Yazılım8801841143253
Anowar Hossainanowar24730@gmail.comFaridganj, Chandpur, Chittagong, Bangladeş-Yazılım8801788882158
Arifosohaiking1@gmail.comDinajpur, Rajshahi, Bangladeş-Yazılım
-Donanım
8801686061411
Farvej Mahmud Arshadbrightontelecom@gmail.comKabirhat, Noakhali, Bangladeş-Yazılım
-Donanım
8801850036508
GSM Doktor Ziamobilehaspatalzia114@gmail.comMadhupur, Kumarkhali, Bangladeş-Yazılım
-Donanım
8801644684646
Jabid Hasanjahidhasan01784009658@gmail.comDebigonj, Panchgarh, Bangladeş-Yazılım8801784009658
Jannati Telecomjannaittelecom@gmail.comMağaza Katı, Gazipur, Dakka, Bangladeş-Yazılım8801716337404
Jewel Ranajeweltelecom@gmail.comGazipur, Dakka, Bangladeş-Yazılım8801911718154
Joyonto Pauldjbossjoyonto@gmail.comBarlekha, Moulavibazar, Sylhet, Bangladeş-Yazılım-
Khokonkhokongsmbd@gmail.comRajarhat, Kurigram, Rangpur, Bangladeş-Yazılım
-Donanım
8801734641383
Obidulmominobidulmomin@gmail.comMadhupur, Tangail, Dakka, Bangladeş-Yazılım
-Donanım
8801772007711
Rashedul İslamkkhokon119@gmail.comThakugaon, Bangladeş-Yazılım8801719038690
Robinrobinlnrd@gmail.comHazi Badsha Kulesi, Mağaza # 7, Kaliganj, Güney Keraniganj, Dhaka, Bangladeş-Yazılım
-Donanım
8801920933899
Roich Uddinroichuddin146@gmail.comRajbari, Dhaka, Bangladeş-Yazılım8801911819439
Ronyronyr2727@gmail.comKhilgaon, Dhaka, Bangladeş-Yazılım
-Donanım
8801833034189
Shohidul İslammdshohidul2066@gmail.comChittagong, Bangladeş-Yazılım
-Donanım
8801942538388
Tuhintuhin.telecom.dhaka@gmail.comBashundhara, Dhaka, Bangladeş-Yazılım
-Donanım
8801533862472
Tuhin Ahmed Tusharmdtuhin988@gmail.comGulistan Alışveriş Kompleksi, 2 BB Avenue, Dakka, Bangladeş-Yazılım8801995932806
__
Kamerun Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Kang Mütevazıdestinhoekome@gmail.comMolyko Buea, Kamerun-Yazılım
-Donanım
237678639916
__
Etiyopya Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Gebreslassiegebreslassie48@gmail.comShire Tigray, Etiyopya-Yazılım251946894348
Henok Fikaduhenokfikadu6@gmail.comBurayu, Oromia, Etiyopya-Yazılım
-Donanım
251910628956
William Bahruwillseli84@gmail.comEtiyopya-Yazılım251920343903
__
Hintli Teknisyenler
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Anand Viswanadhantmprepair007@gmail.comThe Mobile Phone, Kottukal, Balaramapuram (Trivandrum), Kerala, Hindistan.-Yazılım
-Donanım
919847432319
Bijit Neoginebijit@gmail.comSai Telecom, Santipara, Jalpaiguri, Batı Bengal, Hindistan.-Yazılım
-Donanım
919749069066
Ebi Rioebinezer2222@gmail.comChennai, Tamil Nadu, Hindistan.-Yazılım916380488373
Gauravcsctiura@gmail.comLohra Köyü, Nawhatta Bloğu, Rohtas Bölgesi, Bihar, Hindistan.-Yazılım917544095017
Muthuspsmuthu123@gmail.com33 Kanadhasan Nagar, Kodungaiyur, Chennai, Hindistan.-Yazılım
-Donanım
919884332005
Nawabuddin Khanpowercommunication@gmail.comKulti, Eest Bengal, Hindistan.-Yazılım919932484515
Niteesh Kumarniteeshkumar7755@gmail.comAihar, Rudauli, Faizabad, Uttar Pradesh, Hindistan.-Yazılım917755002829
Pavendanpavendansubramani@gmail.comDharmapuri, Tamil Nadu, Hindistan.-Yazılım
-Donanım
916385512789
Peus.PJpeusjoseph@gmail.comShelcom Mobiles, Opp.kottackal Arya Vaidyasala, Aswin Kompleksi, Pathanamthitta, Kerala, Hindistan.-Yazılım
-Donanım
919645637070
Rajrajadurai4893@gmail.comArcot, Ranipet, Tamil Nadu, Hindistan.-Yazılım
-Donanım
917639018281
Yusuf Khatriyusufvashi88@gmail.comMumbai, Maharashtra, Hindistan.-Yazılım
-Donanım
919819316851
__
Endonezya Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
M Anthr Zakyanthorzaky777@gmail.comKP. Leuwikotok Desa Pasirlaja, Kecamatan Sukaraja, Kabupaten Bogor, Jawa Barat, Endonezya.-Yazılım
-Donanım
6281389794084
__
İran Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Meysam Mofradus.deep.blue@gmail.comAmol, Mazandaran, İran.-Yazılım
-Donanım
989113226898
__
Kenya Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Charles Kevinchalekevo@gmail.comIsibania, Migori Bölgesi, Kenya.-Yazılım
-Donanım
254708667543
Darmian Samuelsmuthenya@gmail.comMachakos Kasabası, Kenya.-Yazılım
-Donanım
254701748219
Francis Nziokafrancisnzioka1805@gmail.comZambiya Sahnesi, Ngong, Kenya.-Yazılım254793712942
Wanderi Luizwanderiluis1@gmail.comEldoret, Kenya.-Yazılım
-Donanım
254792472327
__
Malezya Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Yakındang.weisoon@yahoo.comJohor, Malezya-Yazılım
-Donanım
60167535235
__
Meksika Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Fixgsm Elektronik-Estado de México-Yazılım
-Donanım
527224560736
Grecia Noeosirisnoemendoza@gmail.comDe Los Fransiscanos, Cd Juarez, Meksika-Yazılım
-Donanım
526564791917
__
Fas Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
El Mahfoud Dahouarelmhfouddahouar@gmail.comLaayoune, Fas-Yazılım
-Donanım
212666056415
__
Nepal Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Sujan Nepalsujan.nepal.568@gmail.comLalitpur, Imadol, Nepal-Yazılım
-Donanım
9779843450668
__
Nijerya Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Adelani Oluwafemiunclefem2@gmail.comShop 5 Awosangba Alışveriş Kompleksi, Ilara-Mokin, Ondo, Nijerya-Yazılım
-Donanım
2348134309090
Brainwayz Teknolojisithebrainwayz@gmail.comA5, CAC Alışveriş Kompleksi, Fayose Pazarı Karşısı, Ado Ikere Yolu, Nijerya-Yazılım
-Donanım
2348129656985
EmatechEmatechfrp@gmail.com40 Afokang St, Edibe, Calabar, Nijerya-Yazılım2348105748425
Endy Uzoendyuzo@gmail.com33 Uga Street Abakaliki, Ebonyi Eyaleti, Nijerya-Yazılım2347036685957
Lala Techlalatechnigltd@gmail.com16 Opebi Road, Ikeja, Lagos, Nijerya-Yazılım
-Donanım
2348121444306
Nathaniel Technologies Çözümünattechsgolden@gmail.comAbeokuta, Ogun Eyaleti, Nijerya-Yazılım
-Donanım
2348144177230
__
Pakistan Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Irfan Ullah Khaniu.khan53@gmail.comNawa Killi, Quetta, Belochistan, Pakistan.-Yazılım923013441991
Asif Kambohasif.kamboh.lucky@gmail.comKhalid Cep ve Telefon Tamir Merkezi, Sokak # 5, Haroonabad, Pencap, Pakistan.-Yazılım923217589916
Kifayat Ullahm.kifayat56789@gmail.comKifayat Mobile Zone KPK, Bannu Cantonment, Khyber Pakhtunkhwa, Pakistan.-Yazılım923369397686
M.Saeedmsaeed834@gmail.comTech City, Soldier Plaza, Civil Lines, Jhelum, Pakistan.-Yazılım923215430834
Mübarek Ahmedmubasherahmed006@gmail.comKhushab Bölgesi, Pencap, Pakistan.-Yazılım
-Donanım
923063726941
Tarık Mehmoodtarik.mehmood381@gmail.comMian Sharif Market Al-Haider Mobiles, Gaggoo Mandi, Vehari Bölgesi, Pakistan.-Yazılım
-Donanım
923114432381
__
Panama Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Gilberto Cedeñodjbeto507pty@gmail.comDavid, Chiriqui, Panama.-Yazılım
-Donanım
50762745511
__
Filipinler Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Abdulracman Mantaabdulracman.manta@gmail.comYuri's E-shop Inside Trend Bazaar, Yanında M-shoes, Torralba St, Poblacion, Iligan City, Filipinler-Yazılım639505918907
Aldrick Dalumpines Alananoaalnanano@gmail.com306-12G Fernando Compound, Zamboanga City, Filipinler-Yazılım
-Donanım
639269661182
Arnel Villamorar.vill852101@gmail.comAgora Complex, Kabasalan, Zamboanga Sibugay, Filipinler-Yazılım
-Donanım
639556655559
-Donanım
Bernardino Rebayabernardinoiiir@yahoo.comBlk 199 Lot 27 Southville 8B, San Isidro, Rodriguez, Rizal, Filipinler-Yazılım639164347099
Cris Nicolasverser09@gmail.com748 Panginay, Balagtas, Bulacan, Filipinler-Yazılım
-Donanım
639236888221
Dante Moraverser09@gmail.comZone 2 Lidong, Polangui, Albay, Filipinler-Yazılım
-Donanım
639267626489
__
San Francisco Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Andreasandreas.santiko@gmail.comOlshop olarak, San Francisco-Yazılım
-Donanım
6285702206884
__
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Boolbidiamedoucoure@gmail.comPikine, Dakar, Senegal-Yazılım
-Donanım
252615069680
__
Somali Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Hizmetçi Osman Promaajidosmanpro@gmail.comMogadişu, Somali-Yazılım
-Donanım
252615069680
__
Somali Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Ihtsham Baryardaxijutt1@gmail.comMağaza No. 2C, Ancorly Binası, Upington, Güney Afrika-Yazılım
-Donanım
27644645716
__
Sri Lanka Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
PKNeel Chandanasolekta.electronic@gmail.comSolekta, 41 / C, Yatiyanthota Yolu, Avissawella, Sri Lanka-Yazılım
-Donanım
94772676067
Sarangansarangan842@gmail.comKarainagar, Jaffna, Srilanka-Yazılım
-Donanım
94718979603
__
Sudan Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Bolis Dengbolisdeng6@gmail.comWau, Güney Sudan-Yazılım
-Donanım
211921115168
__
Svaziland Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Phumlani Mpilamcelimpila@gmail.comMhlaleni, Yeni Köy, Matsapha, Svaziland üzerinden MR9 yolu-Yazılım
-Donanım
26876700607
__
Tanzanya Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Karimkarsimba1234@gmail.comMorogoro, Tanzanya-Yazılım
-Donanım
255784484105
__
Uganda Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Daniel Bakkabakkadaniel65@gmail.com1st Floor, Bold Insights, Equity Bank Building, Mukono, Uganda-Yazılım
-Donanım
256789858099
__
Birleşik Arap Emirlikleri Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Rashid Omidgsmrouae@gmail.comAl Ain, Birleşik Arap Emirlikleri-Yazılım971502536550
__
Venezuela Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Dominik Mielczarekdominikmielczarek9@gmail.comAragua De Barcelona, ​​Anzoategui, Venezuela-Yazılım
-Donanım
573023605446
Liguoliguo2863@gmail.comVenezuela-Yazılım
-Donanım
584120536686
Yonathan Ramirezyonathan23@gmail.comMerida, Venezuela-Yazılım
-Donanım
584162000000
__
Zimbabve Teknisyenleri
İsimE-postaAdresUzmanlıklarıİletişim
Cuthbert Tinashe Maridzoctinashemaridzo@gmail.com12322 Kuwadzana Ext, Harare, Zimbabve-Yazılım
-Donanım
263776854016
Evans Mutemaayendaemayenda@gmail.com2017 LC Kompleksi, Katanga, Norton, Zimbabve-Yazılım
-Donanım
263772461121
Kay Bbeeeboniyelim@gmail.comChigovanyika, Chitungwiza, Zimbabve-Yazılım263775101926
Kucham Elektronikkuchamelectronics@gmail.com92 Tafara Yolu, Harare, Zimbabve-Yazılım
-Donanım
263772731050
Mathias Mandizvidzabluescrottie@gmail.comChimanimani, Zimbabve-Yazılım
-Donanım
263782109541
Sammyboysamuelmomberume@gmail.comMarondera, Mashonaland Doğu, Zimbabve-Yazılım263779591167
Badza'ya güvenbadzatr@gmail.comStand No. 144 Nemamwa Büyüme Noktası, Masvingo, Zimbabve-Yazılım263776604414