PDA Net+

PDA Net+

Bilindiği üzere bir çoğumuz adb, fastboot, miflash vb. yöntemler ile telefonumuza yazılım flashlamakonusunda sorunlar yaşayabiliyor. Bunların başında bilgisayarımızda bir türlü bulunmayan driverproblemleri yer alıyor. Her konuda üzerine basa basa PdaNet’i tavsiye etsekte, bir çok kişi dikkate almayarak kurmuyor, türlü sorunlarla karşılaşıyor. Bu problemi gidermek adına bu konuyu açıyorum,umarım bilmeyenlerde bu konudan yararlanırlar.

Unutmayın ki; bu konuda programın yalnızca driver özelliğine değiniyorum. Ekstra özelliklerine internet aracılığı ile araştırarak ulaşabilirsiniz.
 
PdaNet+ Nedir, Ne İşe Yarar?
 
PdaNet’in bir çok farklı özelliği olsa da, bizi ilgilendiren tek kısmı şuan tüm driver’ları eksiksiz bir şekilde bilgisayarımıza kuruyor olması. Bunun dışında en bilindik özelliği ise telefonda ki interneti bilgisayara aktarmak.
 
Nasıl Kurulur?
 
Kurulumu bilgisayar üzerinden .exe uzantısı şeklinde indirdiğimiz dosyayı kurarak yapılmaktadır. Gayet basittir, yönlendirmeyi izleyerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Usb driver kurulumunda hata veriyorsa; Bilgisayar ile telefon arasında kablo bağlı ise çıkartın, değil ise bağlayın. Otomatik devam edecektir.
 
Kurduktan Sonra Ne Yapmalıyım?
 
Ekstra olarak bir şey yapmanıza gerek yok. Kurulum gerçekleştikten sonra tüm ihtiyacımız olan driver’lar bilgisayarımıza kurulmuş olacaktır. Adb, fastboot ve miflash gibi yöntemlerde bilgisayarın telefonu görmeme sorunu büyük ölçüde çözülecektir.

Download Section

Name/VersionDownload Link
PDA Net+ v5.222Download
PDA Net+ v5.214Download
Bizi Paylaşın

Bir yorum bırakın