QFlash Tool

QFlash Aracı, Qualcomm Smartphone ve Tabletlerde Stok Firmware’ini yanıp yüklemenize izin veren Windows Bilgisayar için küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, QFlash Tool’un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaştık.

QFlash Aracının Özellikleri

Yükleyici:

Bir yükleyici uygulaması olarak gelir, yani QFlash Aracını kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Yükleme işlemini tamamlamak için aracı Windows bilgisayarınıza indirip ayıklamanız ve kurulum dosyasını çalıştırmanız yeterlidir.

Flash Ürün Yazılımı:

Qualcomm Chipset üzerinde çalışan cihazlara stok yazılımları kurmaya veya flaş etmeye yardımcı olur. Qualcomm Aygıtınızın doğru ürün bilgisine sahip olmanız gerekir daha sonra ise > Aracı Başlat> İçerik Yükle’ye tıklayın> Bilgisayarınızdaki Ürün Yazılımını Bulun> Yüklemeye başlamak için İçeriği İndir’e tıklayın.

Qualcomm Yonga Seti desteği:

İster bir Smartphone, Özellikli Telefon veya Tablet olsun, Qualcomm Chipset üzerinde çalışan cihazları destekliyor. Qualcomm Sürücüsünü Bilgisayarınıza kurduktan sonra, QFlash Tool bağlı cihazı kolayca algılayabilir ve cihaza yazılım yüklemeye hazır olabilir.

Destek XML Dosyası:

Stok Firmware tabanlı content.xml (Meta Built Configuration dosya) destekler. Content.xml dosyasını Qualcomm Akıllı Telefon, Tablet veya Özellikli Telefonunuzun Stok yazılımında bulabilirsiniz

Download Section

Name/VersionDownload Link
QFlash Tool v5.0.2Download
QFlash Tool v6.1.3Download
QFlash Tool v9.1.6Download
Bizi Paylaşın

Bir yorum bırakın