Qualcomm Flash Image Loader (QFIL)

Qualcomm Flash Image Loader (QFIL)

Qualcomm Flash Image Loader (QFIL), Windows Bilgisayar için Qualcomm Akıllı Telefon ve Tabletlerde Stok Firmware’i yüklemenize izin veren küçük bir uygulamadır.

Bu sayfada, QFIL Aracının en son sürümünü önceki sürümlerle paylaştık

Qualcomm Flash Image Loader’ın (QFIL) Özellikleri
Taşınabilir Uygulama:

QFIL taşınabilir bir uygulama olarak gelir, yani kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmez. Aracı bilgisayarınıza indirin ve ayıklayın ve Uygulamayı başlatmak için QFIL.exe dosyasını açın.

Ürün Yazılımı:

Qualcomm Cihazlarına stok yazılımı kurmanıza veya flashlamanıza yardımcı olur. Qualcomm Aygıtınızın doğru ürün bilgisine sahip olmanız için gerekir daha sonra > Qualcomm Sürücüsünü Bilgisayara Kurun> QFIL Aracını Başlat> Bağlantı Noktası Seç> Cihazı USB Kablosunu Kullanarak Bağla> Dahili Tip altında, Düz Dahili Seç> Gözat’a tıklayın > .mbn veya .elf tabanlı dosyayı bulun> yüklemeye başlamak için XML Yükle’ye tıklayın.

Qualcomm Yonga Seti desteği:

Qualcomm Chipset üzerinde çalışan cihazları desteklemektedir. QFIL Tool ile uyumlu Qualcomm Sürücülerini bilgisayara kurduktan sonra, QFIL Tool bağlı cihazı kolayca algılayabilir ve cihazdaki yazılımı yüklemeye hazır olabilir.

Destek .mbn veya .elf Biçimi:

Akıllı telefon ve Tabletler de dahil olmak üzere Qualcomm Cihazları üzerindeki .mbn veya .elf tabanlı Stok Firmware’in kurulmasını destekler. .Mbn veya .elf dosyasını Qualcomm Aygıtınızdaki Stok yazılımı kolayca bulabilirsiniz.

 

Download Section

Name/VersionDownload Link
QFIL v2.0.3.5Download
QFIL v2.0.3.4Download
QFIL v2.0.2.3Download
QFIL v2.0.1.9Download
QFIL v2.0.1.8Download
QFIL v2.0.1.7Download
QFIL v2.0.1.1Download
QFIL v2.0.0.5Download
QFIL v2.0.0.4Download
QFIL v2.0.0.3Download
QFIL v2.0.0.2Download
QFIL v2.0.0.0Download
QFIL v1.0.0.3Download
QFIL v1.0.0.2Download
QFIL v1.0.0.0Download
Bizi Paylaşın

Bir yorum bırakın