ModemMeta Tool (all versions)

ModemMeta Aracı, Mediatek Yonga Seti üzerinde çalışan cihazlarda IMEI yedekleme ve onarım işlemlerini yapmanıza olan sağlar, MauiMeta Aracının halefidir .

İşte bu sayfada, ModemMeta Tool’un en son sürümünü önceki sürümlerle paylaşmayı başardık:

ModemMeta Aracının Özellikleri

Yükleyici Uygulaması :

Modem Meta Tool, bir yükleyici uygulaması olarak gelir, yani onu kullanmak için bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Bilgisayarınıza Modem Meta Aracını indirin ve çıkarın ve kurmak için kurulumu çalıştırın.

Flash IMEI :

Modem Meta, Mediatek akıllı telefonlarında, özellikli telefonlarda ve tabletlerde IMEI’yi flaş etmenizi veya onarmanızı sağlar. Yükleme veya IMEI yazma işlemi sırasında, Mediatek cihazınızın stok üretici yazılımı ile birlikte gelen veritabanı dosyalarını bulmanız gerekebilir.

IMEI’yi Yedekleme ve Geri Yükleme :

Modem Meta, cihazınızın IMEI’sinin istediğiniz zaman geri yüklenebilen bir yedeğini almanıza olanak tanır. Mediatek Akıllı Telefon, Özellikli Telefon ve Tabletlerde IMEI’nin yedeklenmesini ve geri yüklenmesini destekler.

Mediatek Chipset’i destekler :

Modem Meta, ister Akıllı Telefon veya tablet olsun, yalnızca Mediatek Chipset üzerinde çalışan cihazları destekler. Mediatek dışındaki yonga setine sahip cihazlarda çalışmayacaktır.

Download Section

VersionDownload Link
ModemMETA vv10.2044.0.02 - LatestDownload
ModemMETA v10.2036.0.04Download
ModemMETA v10.1952.0.03Download
ModemMETA v10.1920.0.00Download
ModemMETA v10.1916.1.00Download
ModemMETA v10.1816.0.01Download
ModemMETA v10.1816.0.01Download
Bizi Paylaşın

Bir yorum bırakın