Google Kamera 8.5 Son Sürümü Tüm Cihazlar ile Uyumlu

GCam, Google tarafından geliştirilen mobil cihazlar için gelişmiş bir kamera uygulamadır; kontrast, zoom, HDR+, Portre modu ve Gece Çekim modu gibi kameranın her bir ayrıntıyı yakalama ayarlarını yapılandırabiliriz. Ayrıca, Astro Photography özelliğini kullanarak gece olağanüstü bir şekilde fotoğraf çekmenize olanak tanır. Hareket halindeyken bile müthiş bir şekilde sabit videolar çekmenizi sağlar.

• HDR+ – Özellikle düşük ışıkta veya arka planı aydınlık sahnelerde olağanüstü kareler yakalamak için HDR+ ile fotoğraf çekin.
• Gece Görüşü – Flaşınızı bir daha kullanmak istemeyeceksiniz. Gece Görüşü, karanlıkta görünmeyen en güzel ayrıntıları ve renkleri olduğu gibi ortaya çıkarır.
• Süper Yakınlaştırma – Süper Yakınlaştırma, yakınlaştırma yaptığınızda, bulanıklık olmadan fotoğraflarınızın netliğinin korunmasını sağlar.
• En İyi Kare – En İyi Kare ile mükemmel anı seçin. Kimsenin gözünün kapalı çıkmadığı ve herkesin harika göründüğü en iyi kareyi otomatik olarak önerir.
• Portre – Fotoğraflara hoş bir arka plan bulanıklık (bokeh) ekleyin. Google Fotoğraflar, arka planı siyah beyaz yaparken fotoğrafınızın öznesini renkli bırakarak öne çıkmasını sağlayabilir.
• Google Lens Önerileri – Kameranızı kişi bilgilerine, URL’lere ve barkodlara doğrultmanız yeterli. Otomatik olarak numarayı aramak veya e-posta göndermek gibi şeyler yapmayı önerecektir.
• Playground – AR çıkartmaları ve efektleri ile gerçek dünyayı sanal dünyayla karıştırarak eğlenin!

DOWNLOAD

BSG tarafından şuan 5. versiyonu port edilen sürüm henüz bütün cihazlarda tam performansı vermeyebilir. Bildirilen Bug raporlarına göre BSG sürekli olarak güncellemelerine devam etmektedir. Şuan için en güncel google camera sürümü BSG tarafından port ediliyor. Farklı geliştiriciler henüz Gcam 8.5 sürümü için bir güncelleme yayınlamadı.

Icon

Google Kamera Gcam 8.5 Update 180MB 6096 downloads

BSG tarafından şuan 9. versiyonu port edilen sürüm henüz bütün cihazlarda...

 

Bizi Paylaşın

“Google Kamera 8.5 Son Sürümü Tüm Cihazlar ile Uyumlu” için 2 yanıt

  1. subzero125 Aralık 2022 at 05:22 Yanıtla

    night vision does not work well, Slow motion mode does not work. No config file. More updates should be made

  2. Rdan20 Şubat 2024 at 03:59 Yanıtla

    Xiaomi Redmi note 8 pro video ve 1.0x de çalışmıyor.

Bir yorum bırakın