Google Kamera 8.7 ilk Sürümü Yayınlandı

Bu sürüm Android 11 ve üzeri ile uyumludur.

GCam, Google tarafından geliştirilen mobil cihazlar için gelişmiş bir kamera uygulamadır; kontrast, zoom, HDR+, Portre modu ve Gece Çekim modu gibi kameranın her bir ayrıntıyı yakalama ayarlarını yapılandırabiliriz. Ayrıca, Astro Photography özelliğini kullanarak gece olağanüstü bir şekilde fotoğraf çekmenize olanak tanır. Hareket halindeyken bile müthiş bir şekilde sabit videolar çekmenizi sağlar.

• HDR+ – Özellikle düşük ışıkta veya arka planı aydınlık sahnelerde olağanüstü kareler yakalamak için HDR+ ile fotoğraf çekin.
• Gece Görüşü – Flaşınızı bir daha kullanmak istemeyeceksiniz. Gece Görüşü, karanlıkta görünmeyen en güzel ayrıntıları ve renkleri olduğu gibi ortaya çıkarır.
• Süper Yakınlaştırma – Süper Yakınlaştırma, yakınlaştırma yaptığınızda, bulanıklık olmadan fotoğraflarınızın netliğinin korunmasını sağlar.
• En İyi Kare – En İyi Kare ile mükemmel anı seçin. Kimsenin gözünün kapalı çıkmadığı ve herkesin harika göründüğü en iyi kareyi otomatik olarak önerir.
• Portre – Fotoğraflara hoş bir arka plan bulanıklık (bokeh) ekleyin. Google Fotoğraflar, arka planı siyah beyaz yaparken fotoğrafınızın öznesini renkli bırakarak öne çıkmasını sağlayabilir.
• Google Lens Önerileri – Kameranızı kişi bilgilerine, URL’lere ve barkodlara doğrultmanız yeterli. Otomatik olarak numarayı aramak veya e-posta göndermek gibi şeyler yapmayı önerecektir.
• Playground – AR çıkartmaları ve efektleri ile gerçek dünyayı sanal dünyayla karıştırarak eğlenin!

BSG genel sürüm değişiklik günlüğü (12/03/2022’den itibaren 8.7.165):
– Google Kamera değişikliği 8.7.165.479933554.19’un ilk sürümü (uygulama bazı cihazlarda kararlı bir şekilde çalışmayabilir).
– Ayarlara eklendi: “Otomatik Gece Görüşü” ve “HDRnet’i Etkinleştir”.
– “Fotoğraf çözünürlüğü” menüsüne “maks” öğesi eklendi.

Icon

Google Kamera Gcam 8.7 Update 360MB 224 downloads

BSG genel sürüm değişiklik günlüğü (12/03/2022'den itibaren 8.7.165): - Google...
Bizi Paylaşın

Bir yorum bırakın