Magisk Delta – Daha Stabil, Daha Güçlü

Magisk Delta nedir?

Magisk Delta, HuskyDG tarafından geliştirilen popüler açık kaynaklı Root yapma çözümü Magisk’in özel bir sürümüdür. Resmi Magisk sürümünün tüm özelliklerinin yanı sıra ek araçlar ve MagiskHide ve özel modifikasyonlar gibi özellikler içerir. Magisk’in geliştiricisi olan topjohnwu tarafından resmi olarak desteklenen bir proje değildir ve Android cihazlarını özelleştirmek ve ek özellik ve işlevlere erişmek isteyen ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmıştır. Android cihaz özelleştirmenizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, Magisk Delta sizin için doğru araç olabilir.

Magisk Delta Özellikleri

Magisk Delta, hem acemi hem de ileri düzey kullanıcılara hitap eden, Android cihazlar için çok çeşitli özelleştirme seçenekleri sunan çok yönlü bir araçtır. İşte Magisk Delta’nın bazı önemli özellikleri:

  • MagiskHide : Bu özellik, kullanıcıların Zygisk’i etkinleştirmeden Magisk’i belirli uygulamalar ve hizmetler tarafından algılanmasını engellemesine olanak tanır.
  • Bootloop Protector : Bu özellik, sistemin Magisk modüllerinin kurulumundan veya kullanımından kaynaklanabilecek önyükleme sorunlarından korunmasına yardımcı olur.
  • Yalnızca Çekirdek Modu : Bu mod, Magisk modüllerinin yüklenmesini devre dışı bırakarak daha kararlı ve basitleştirilmiş bir ortam sağlar.
  • Ön Başlatma Öncesi Bağlama : Bu özellik, kullanıcıların önyükleme işleminin ilk aşamalarında, Android’in başlatma işlemi yürütülmeden önce dosyaları bağlamasına olanak tanır.
  • Özel init.rc : Bu özellik, kullanıcıların önyükleme görüntüsünü overlay.d ile yamalamadan cihazlarına özel rc komut dosyaları eklemelerine olanak tanır.
  • Sistem Kurulumu : Bu özellik, kullanıcıların Magisk’i önyükleme görüntüsü yerine /system bölümüne yüklemesini sağlar, bu emülatör kullananlar için yararlı olabilir.

Bu özellikler, kullanıcılara Android cihazları üzerinde daha fazla kontrol sağlar ve bunların işlevselliğini ve performansını daha da geliştirebilir. Cihazınızın kontrolünü elinize almak ve tam potansiyelini ortaya çıkarmak istiyorsanız, bugün Magisk Delta’yı deneyin!

DOWNLOAD 

Bizi Paylaşın